03.11.2021

Презентація діяльності Чеського центру ім. Вацлава Длоугі студентам Житомирської політехніки

21-22 жовтня 2021 року у приміщенні Інтерактивного музею науки і технологій Державного університету “Житомирська політехніка” проходила презентація діяльності Чеського центру ім. Вацлава Длоугі універсиету, який представляла студентка ФБСО Дар’я Навольнєва (група ТЗ-6). Даний захід був організований спільно зі студентським ректором Олексієм Пилипчуком та за сприяння Житомирської спілки волинських чехів, яку в університеті представляє професор Людмила Віталіївна Чижевська.

Академічні групи різних спеціальностей були залучені до проведення заходу – стіденти дізналися про діяльність Чеського центру в університеті, в тому числі про можливість безкоштовно вивчати чеську мову, поїхати на навчання по обміну до Чехії, про те, як правильно оформити краянство, якщо у вас є чеське походження тощо.

Разом з презентацією роботи Чеського центру ім. Вацлава Длоугі Житомирської політехніки, в музеї відбувалася виставка постерів “Як молоді митці з усіх країн світу бачать Чехію”.

Дякуємо студентам за небайдужість та участь у заході! Запрошуємо всіх бажаючих до вивчення чеської мови!

Презентація діяльності Чеського центру ім. Вацлава Длоугі студентам Житомирської політехніки — Новини Житомирської політехніки (ztu.edu.ua)