08.12.2015

Dopis pana konzula Peška.

Шановна пані/ пане голова ,

звертаюсь до Вас з проханнням про поширення наступної інформації для краян та членів їх родин, які отримали дозвіл на постійне проживання та були зараховані до програми асистенції при переселенні; тобто ті, хто буде проживати за підтримки Міністерства внутрішніх справ ЧР:

Міністерство внутрішніх справ ЧР інформує, що краяни та члени їх родин, які отримали дозвіл на постійне проживання в ЧР в рамках програми переселення, можуть, у зв’язку з вихідними днями з нагоди Різдвяних та Новорічних свят, приїхати до Чеської республіки не пізніше 15.12.2015 року або вже напочатку січня 2016 року.

Також залишається обов’язковим, що у будь-якому випадку необхідно перед переселенням до Чеської республіки потрібно заздалегідь повідомити дату приїзду, мінімально 14 днів перед від’їздом.

Дану інформацію потрібно повідомити Карітас Прага, яка відповідальна за надання соціальної асистенції. Контактуйте її за тел.: +420 737 280 645 або на електронну адресу: krajane@praha.charita.cz/. Служба працює з понеділка по п’ятницю з 10 до 16 години.